UK
SEO-спеціаліст
SEO department
SEO-спеціаліст

Нашій молодій команді потрібна підтримка. Саме тому нам потрібен SEO-спеціаліст із профільними знаннями, а також невеликим досвідом роботи. Якщо в тебе є знання, ти хочеш працювати з цікавими проектами, отримувати досвід у перспективній компанії та сфері IT, а також мати конкурентну заробітну плату – ми на тебе чекаємо.

Ми чудово розуміємо, що вливатися в новий колектив і нову компанію буває важко. Саме тому для того, щоб якнайшвидше увійти у повноцінний ритм роботи – ти працюватимеш у підтримці досвідченого SEO-спеціаліста, який завжди готовий допомогти, підказати та підтримати. Саме тому, спочатку ти не отримуватимеш надто важкі завдання та проекти. Саме тому, у тебе буде пробний test-day і невелике стажування, для того щоб зрозуміти твоє це чи ні.

Готовий спробувати? Тоді ми маємо кілька обов'язкових вимог, описаних нижче:

Семантичне Ядро
Написання ТЗ для спеціалістів
Написання Аудитів
Внутрішня оптимізація
Зовнішня оптимізація
Знання внутрішньої CMS системи WordPress
Знання внутрішньої CMS системи OpenCart
Робота з нами дасть тобі можливість
 • Працювати над цікавими проектами в різноманітних нішах;
 • Кар'єрний ріст із відповідним рівнем заробітної плати;
 • Навчання роботі SEO-спеціаліста за допомогою більш досвідчених співробітників;
 • Робота в комфортному офісі з індивідуальним робочим місцем та власним простором;
 • Спілкування з однодумцями;
 • Знижки на проходження профільних тренінгів, курсів та вебінарів;
 • Конкурентний рівень зарабітної платні.
Що тобі потрібно буде виконувати:
 • Работа по внутрішній оптимізації сайтів на базі CMS WordPress, OpenCart, Laravel;
 • Збір, кластеризація та використання Семантичного Ядра;
 • Зовнішня оптимізація сайту: работа з посильною масою і крауд-маркетингом;
 • Написання технічних завдань для Програмістів, Дизайнерів та Копірайтерів;
 • Наповнення сайтів контентом: мета-теги, тексти, написання шаблонів для мета-тегів сторінок фільтрації, пагінації и т.д.;
 • Робота з профільними інструментами (Net Peak Spider, Serpstat, Key Collector, Ahrefs и т.д.), а також з веб-майстрами Google Search Console, Yandex.Webmaster.
Готовий приступити до роботи? Тоді тобі потрібно знати і вміти:
 • Що таке SEO в цілому, основні принципи оптимізації сайтів;
 • Впевненне знання Української та Російської мов;
 • Знання базових програм по роботі SEO (NetPeak, Serpstat и т.д.);
 • Не боятися брати на себе відповідальність і працювати на результат;
 • Вміти вислухати і правильно зрозуміти задачу.
Плюсом буде:
 • Досвід роботи з інструментами Net Peak Spider и Serpstat;
 • Знання та робота з адмін-панелями таких CMS як OpenCart и WordPress;
 • Робота з SEO-модулями всередині CMS-систем OpenCart, WordPress.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє