UK
Створення сайтів

Одним із головних напрямків нашої Web-Студії по праву можна вважати саме розробку сайтів різної складності. Вкрай важливо розуміти, які завдання має вирішувати Ваш сайт. Саме від цього питання залежить те, яким буде Ваш ресурс, а також скільки часу та коштів знадобиться на розробку. Наша компанія пропонує кілька видів сайтів для розробки – це:

Створення інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину є одним із основних напрямів діяльності нашої компанії Galaxy IT. Замовивши послугу у нас, ви отримаєте якісну торговельну площадку, якою буде зручно користуватися як покупцям, так і адміністраторам. Основними перевагами інтернет-магазину є: 

 

  • цілодобові продажі - клієнти мають змогу оформлювати замовлення товарів тоді, коли їм це зручно;

 

  • широке охоплення цільової аудиторії - коло клієнтів не обмежене конкретним містом або навіть країною, що неминуче веде до покращення продажів та зростання прибутку;

 

  • можливість продавати будь-яку кількість товарів.

 

Замовити інтернет-магазин під ключ в Galaxy IT – це правильний старт для будь-якої компанії, яка зацікавлена в продуктивній праці та отриманні високого доходу від своєї діяльності.

Обговорити проєкт
Створення інтернет-магазину
Розробка Landing page

Розробка landing page – один із основних напрямів діяльності компанії Galaxy IT. Наші спеціалісти мають великий досвід у створенні лендінгів, які максимально ефективно привели до бажаних результатів.

 

Чому потрібно замовити розробку landing page в Galaxy IT?

  1. Допомагає продати один товар або продукти окремої категорії в короткий строк.
  2. Ефективно рекламує події, які відбудуться у найближчому майбутньому.
  3. Виконує роль інформаційної сторінки для зацікавлення клієнтів.

 

Які особливості має розробка лендінга?

  • Привернення уваги цільової аудиторії до продукту та його переваг.
  • Заклик купити продукт/товар завдяки чіткому переконанню та використанню засобів для впливу на цільову аудиторію.
  • Швидке ознайомлення з продуктом без зайвої інформації.

 

Замовити лендінг – це гарна реклама та вдалий вклад у бізнес.

Обговорити проєкт
Розробка Landing page
Створення Корпоративного сайту

Розробка корпоративного сайту – це перший крок на шляху до успіху фірми, так як у світі діджитал технологій важко подолати конкуренцію без існування в Інтернеті. Корпоративний сайт представляє компанію та її діяльність, містить корисну інформацію для клієнтів, є засобом для комунікації між власником та зацікавленими особами.

 

Створення корпоративних сайтів – робота кропітка та складна, але не для наших досвідчених спеціалістів.

Обговорити проєкт
Створення Корпоративного сайту
HTML верстка

Galaxy IT - мають глибокі знання в особливостях роботи пошукових систем. Ми знаємо принципи позиціонування елементів та специфіку семантики веб-сторінок, а також мову програмування. Ми вміємо якісно створити html верстку.

 

Galaxy IT заощадить ваш час та енергію і зробить якісну HTML верстку для вас.

Обговорити проєкт
HTML верстка
Розробка інтернет-порталу

Розробка інтернет-порталу - це складний процес, головною перевагою якого є ведення вашого бізнесу в онлайн-режимі, не виходячи з дому. Проте незважаючи на багатоетапність та складність створення веб-порталу - ми рекомендуємо звернутися за допомогою саме до нашої компанії. 

 

Ми будуємо з нуля інтернет-портали різних видів, враховуючи індивідуальну направленість бізнесу та побажань клієнта.

Обговорити проєкт
Розробка інтернет-порталу
Розробка IT проектів

Розробка IT проектів - це актуальний напрямок діяльності нашої компанії. Команда спеціалістів Galaxy IT має величезні знання у сфері програмування, тому ми використовуємо лише сучасні інструменти для веб-ресурсів і слідуємо сучасним тенденціям. Ми маємо великий досвід у створенні веб-проектів різної складності з використанням різних мов програмування та сучасних платформ. 

 

Ми пропонуємо тільки вигідні рішення в розробці якісних IT-проектів.

Обговорити проєкт
Розробка IT проектів
Створення сайтів
Одним із головних напрямків нашої Web-Студії по праву можна вважати саме розробку сайтів різної складності. Наша компанія пропонує кілька видів сайтів для розробки – це:
Переглянути бриф на разработку
Процес створення сайту
У будівництві, перш ніж хапатися за молоток, або інший будівельний інструмент, дуже важливо продумати все до дрібниць. Те саме стосується будь-якого інтернет-ресурсу. Наш досвід дозволяє точно та правильно розставити пріоритети під час створення сайтів.
Початок проекту Початок проекту
Вивчення Вивчення
Дизайн Дизайн
Розробка Розробка
Здача проекту Здача проекту
Обговорення проекту та бюджету розробки
Пошук найкращих рішень для реалізації
Створення прототипів проекту
UI/UX Дизайн проекту
Презентація та узгодження дизайну
Розробка/Кодинг проекту
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє