UK
Graphic дизайн

Графічний дизайн - мастхев сучасного бізнесу, завдяки якому можна досягти неймовірних висот. Креативна команда професіоналів Gаlaxy IT знайде найкращі рішення для будь-яких потреб та всіх видів бізнесу. Переконайтеся в ефективності і ви - замовляйте наші послуги!

Створення бренду

Кожний бренд повинен мати свою концепцію, філософію, ключову ідею, цінності та принципи.

 

Розробка бренду в Galaxy IT - повністю передає суть діяльності компанії, створює неповторний імідж, допомагає вивести бізнес на новий рівень і побудувати довгострокові відносини з цільовою аудиторією. Завдяки індивідуальній маркетинговій стратегії та оригінальній візуальній концепції ми підвищуємо впізнаваність продукту чи послуги, тим самим формуємо довіру у покупців. 

Обговорити проєкт
Створення бренду
Рекламний креатив

Рекламний креатив - це творчий підхід до створення ефективної комунікації між компанією та цільовою аудиторією. Веб-студія Galaxy IT розробляє результативні рекламні рішення, задача яких полягає у якнайкращому просуванні компанії, її товарів та послуг, залученні нових клієнтів та широкому охопленні цільової аудиторії.

 

Всі ці рішення для реклами є чудовими маркетинговими інструментами, які допомагають досягти поставлених бізнес-цілей, зміцнити імідж та бренд, виділитися серед конкурентів, підвищити кількість продажів та, відповідно, збільшити прибуток.

 

Наша команда в рамках розробки дизайнів пропонує такі послуги, як:

Обговорити проєкт
Рекламний креатив
Створення ілюстрацій

Створення ілюстрацій - це ефективний маркетинговий хід, який допоможе досягти бізнес-цілей, привернути увагу цільової аудиторії, підвищити результативність рекламної кампанії. Ілюстрації здатні підкреслити унікальність товару або послуги, візуалізувати їх якість, тим самим збільшивши довіру клієнтів. До наших послуг входить:

1) Інфографіка - подача складної інформації за допомогою цікавих схем, діаграм, графіків. 

2) Ілюстрації:

  • створення векторних ілюстрацій за допомогою математичних формул;

  • створення 3D-ілюстрацій за допомогою комп'ютерної графіки та дизайну. 

3) Іконки для сайту - елементу графічного дизайну, який підкреслює фірмовий стиль компанії та виконує важливі функції на сайті. 

Ми рекомендуємо замовити ілюстрації у веб-студії Galaxy IT, так як наші спеціалісти мають великий практичний досвід, володіють знаннями у сфері графічного дизайну, а також отримують максимальну вигоду від сучасних технологій.

Обговорити проєкт
Створення ілюстрацій
Створення NFT колекцій

Створення NFT колекцій - сучасний тренд цифрової індустрії. Це гарантований спосіб отримання гарного прибутку, подарунковий або обмінний актив, інструмент для ефективного інвестування. Щоб не зіткнутися з проблемами та створити дійсно інноваційну колекцію, рекомендуємо звернутися до веб-студії Galaxy IT, яка має великий досвід та десятки успішно реалізованих проектів в сфері NFT.

 

Замовивши у нас, ви отримаєте колекцію, створену з урахуванням трендів цифрової індустрії та справляючу вплив на цільову аудиторію.

 

Професіонали виконують колекції різної складності  в залежності від ваших оригінальних ідей та амбіцій, до наших послуг входить:

Обговорити проєкт
Створення NFT колекцій
Graphic дизайн
Щоб мати унікальний вигляд будь-якого продукту є необхідність створення власних графічних рішень для свого бізнесу. Ми можемо запропонувати вам:
Переглянути бріф графічний дезайн
Процес створення сайту
У будівництві, перш ніж хапатися за молоток, або інший будівельний інструмент, дуже важливо продумати все до дрібниць. Те саме стосується будь-якого інтернет-ресурсу. Наш досвід дозволяє точно та правильно розставити пріоритети під час створення сайтів.
Початок проекту Початок проекту
Вивчення Вивчення
Дизайн Дизайн
Розробка Розробка
Здача проекту Здача проекту
Обговорення проекту та бюджету розробки
Пошук найкращих рішень для реалізації
Створення прототипів проекту
UI/UX Дизайн проекту
Презентація та узгодження дизайну
Розробка/Кодинг проекту
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє