UK
Маркетинг

В наш час, все більше користувачів безпосередньо націлені на покупки та витрати коштів в інтернеті. У зв`язку із цим саме тут потрібно шукати своїх майбутніх покупців. Час звичайної реклами поступово минає, тоді як саме інтернет-маркетинг пропонує нові способи розповісти потенційним клієнтам про ваш продукт. Що ми можемо запропонувати:

Просування сайтів (SEO)

Якщо ви хочете успішно вести бізнес в Інтернеті та отримувати бажаний прибуток, ми рекомендуємо вам замовити SEO-просування. Воно принесе користь не лише досвідченим підприємцям, а й початківцям, які хочуть розвивати бізнес в Інтернеті. Послуга направлена на виведення сайту на перші позиції в пошукових результатах. Завдяки цьому гарантовано досягнете таких результатів:

  1. Привернення уваги цільової аудиторії до компанії, її товарів та послуг.

  2. Збільшення прибутку завдяки розширенню бази клієнтів.

  3. Зростання рівня конкурентоспроможності.

  4. Підвищення якості контенту - він стає більш цікавим, унікальним та оригінальним.

SEO-просування сайтів - це складна та багатоетапна робота, яка вимагає спеціальних знань, умінь та навичок. Доручити цей процес варто нашій компанії Galaxy IT, адже ми знаємо, як ефективно “розкрутити” сайт за приємною ціною та в обумовлені з замовником строки. 

Досягайте бізнес-успіхів разом з нами.

 

Обговорити проєкт
Просування сайтів (SEO)
Комплексне просування сайта

Наша компанія Galaxy IT знає, як зробити так, аби конкуренти заздрили, а кількість покупців щоденно збільшувалася. Для цього ми пропонуємо замовити послугу комплексного просування - це сукупність заходів, направлених на підвищення прибутковості бізнесу шляхом збільшення конверсії, трафіку та видимості ресурсу в Інтернет-просторі. Ціль комплексного просування полягає у виведенні сайту у топ результатів пошукової видачі, що є наслідком збільшення кількості клієнтів та продажів.

 

Наша компанія пропонує два пакети послуг комплексного просування сайту:

  1. “Легкий початок” - роботи ведуться протягом 12 місяців.

  2. “Турбо режим” - роботи ведуться протягом 6 місяців. 

 

По закінченню роботи наші клієнти отримують такі переваги:

  1. Індивідуальна стратегія просування сайту.

  2. Високий рівень конкурентоспроможності - сайт знаходиться на більш високих позиціях у видачах пошукових систем.

  3. Покращення продажів завдяки орієнтованості на цільову аудиторію.

Обговорити проєкт
Комплексне просування сайта
Контекстна реклама (PPC)

Контекстна реклама - це ефективний інструмент просування компанії та її бренду на ринку. Основна перевага PPC полягає у тому, що оголошення націленні лише ту аудиторію, яка зацікавлена у товарі або послузі. За допомогою контекстної реклами можна досягти значних результатів в бізнесі.

 

Замовити РРС рекламу рекомендуємо у нашій компанії Galaxy IT. Наші спеціалісти мають великий досвід, та успішно реалізовані проекти які приносять результат! 

Обговорити проєкт
Контекстна реклама (PPC)
Таргетована реклама в соціальних мережах

Таргетована реклама - це ефективний інструмент для просування бренду компанії, товарів та послуг через популярні соціальні мережі.

Реклама дозволяє досягти таких цілей, як: продаж продукту, заклик до комунікації користувача з брендом та збільшення прибутку.

 

Студія Galaxy IT налаштовує та запускає таргетовану рекламу соціальних мереж в Фейсбуці та Інстаграмі, адже ці платформи є найпопулярнішими.

Обговорити проєкт
Таргетована реклама в соціальних мережах
Маркетинг
Час звичайної реклами поступово минає, тоді як саме інтернет-маркетинг пропонує нові способи розповісти потенційним клієнтам про ваш продукт. Що ми можемо запропонувати:
Переглянути бріф маркетинг
Процес створення сайту
У будівництві, перш ніж хапатися за молоток, або інший будівельний інструмент, дуже важливо продумати все до дрібниць. Те саме стосується будь-якого інтернет-ресурсу. Наш досвід дозволяє точно та правильно розставити пріоритети під час створення сайтів.
Початок проекту Початок проекту
Вивчення Вивчення
Дизайн Дизайн
Розробка Розробка
Здача проекту Здача проекту
Обговорення проекту та бюджету розробки
Пошук найкращих рішень для реалізації
Створення прототипів проекту
UI/UX Дизайн проекту
Презентація та узгодження дизайну
Розробка/Кодинг проекту
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє