UK
UI/UX Дизайн

Робота з дизайном, це вкрай складний процес, який містить візуалізацію різних образів, які повинні в точності підходити клієнту. Основна мета – продаж. Чи це послуги, товар або просто інформація – користувач повинен бути зацікавлений. Саме тому наші дизайнери є винятковими фахівцями. Що ми пропонуємо:

Індивідуальний дизайн сайтів

Веб-сайт є потужним інструментом, який залучає клієнтів, популяризує бізнес та в результаті - збільшує прибуток компанії. Проте більшість підприємців нехтують дизайном ресурсу, звертаючи увагу лише на функціонування сторінки. 

 

Нехтування дизайном на нашу думку це помилка, тому ми створюємо якісний індивідуальний дизайн сайту з урахуванням сучасних тенденцій та бажань клієнта в обумовлені строки та за доступною ціною.

Обговорити проєкт
Індивідуальний дизайн сайтів
Редизайн сайтів

Ваш сайт застарів та потребує модернізації? В такому випадку рекомендуємо скористатися послугою редизайну сайту від компанії Galaxy IT. Вона включає в себе комплекс дій, спрямованих на покращення функціональності сторінок.

 

У результаті редизайну ви отримаєте повністю оновлений сайт, який буде гармонічно вписуватись в нові тенденції дизайну та збільшить прибуток.

Обговорити проєкт
Редизайн сайтів
UI/UX Дизайн IT проектів

Дизайн IT проектів - це один із основних напрямів діяльності нашої компанії Galaxy IT. Ми користуємося найсучаснішим обладнанням та потужними програмами, володіємо глибокими знаннями у сфері програмування та веб-дизайну, маємо великий досвід роботи. 

 

Якщо вам потрібно замовити дизайн IT проекту - наша команда спеціалістів візьметься за проект будь якої складності, адже наш досвід це дозволяє!

Обговорити проєкт
UI/UX Дизайн IT проектів
Проектування і аналіз у веб-дизайні

Проектування сайту - це перший і найголовніший етап під час розробки веб-сторінки. Саме з нього варто розпочинати роботу над ресурсом для того, щоб заощадити час, кошти та нерви. 

 

Замовити проектування сайту рекомендуємо в нашій студії Galaxy IT, адже ми виконуємо роботу якісно, в обумовлені строки та за доступною ціною. Саме тому ви можете бути впевненими у прозорості та надійності нашої компанії Galaxy IT.

Обговорити проєкт
Проектування і аналіз у веб-дизайні
UI/UX Дизайн
Робота з дизайном, це вкрай складний процес, який містить візуалізацію різних образів, які повинні в точності підходити клієнту. Що ми пропонуємо:
Переглянути бріф на дизайн
Процес створення сайту
У будівництві, перш ніж хапатися за молоток, або інший будівельний інструмент, дуже важливо продумати все до дрібниць. Те саме стосується будь-якого інтернет-ресурсу. Наш досвід дозволяє точно та правильно розставити пріоритети під час створення сайтів.
Початок проекту Початок проекту
Вивчення Вивчення
Дизайн Дизайн
Розробка Розробка
Здача проекту Здача проекту
Обговорення проекту та бюджету розробки
Пошук найкращих рішень для реалізації
Створення прототипів проекту
UI/UX Дизайн проекту
Презентація та узгодження дизайну
Розробка/Кодинг проекту
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє