UK
Створення брендбуку
Брендбук - це один з найважливіших елементів фірмового стилю, який впливає на формування іміджу та позиціонування. Він є запорукою бізнес-успіху, оскільки допомагає систематизувати ідеологічні елементи бренду. Наша команда студії Galaxy IT має багатий практичний досвід розробки брендбуків для корпорацій, підприємств, інтернет-магазинів, закладів ресторанного бізнесу, тому ми гарантовано створимо ефективний брендбук і для вас.
illustration

Що таке розробка брендбуку, та кому вона потрібна?

 

Це комплекс заходів, спрямованих на формування головного внутрішнього корпоративного документу, в якому висвітлюється вся інформація про бренд, стратегію позиціонування, а також правила використання графічних та візуальних елементів. Брендбук потрібний керівництву компанію для контролю за розвитком бізнесу, маркетологам під час налаштування рекламної кампанії, дизайнерам в процесі створення зовнішньої оболонки бренду. 

 

Чому варто замовити розробку брендбуку?

 

Брендбук відіграє величезну роль в досягненні успіху компанії, адже він:

 

 • дозволяє зберегти цілісність бренду, сформувати єдину ідеологічну концепцію;

 • допомагає ефективно налаштувати просування компанії та визначити стратегію позиціонування;

 • підвищує впізнаваність бренду, задає правильний вектор маркетингового розвитку;

 • полегшує розподіл повноважень між спеціалістами, дозволяє правильно скласти технічне завдання, вимоги і правила для створення рекламної кампанії;

 • є чудовим помічником для нових робітників компанії, адже вони зможуть легко ознайомитися з ідеями та принципами фірми, зрозуміти суть її діяльності.

 

З яких елементів складається брендбук? 

 

 

1) Ідеологічні - інформація про компанію:

 

 • сфера діяльності;

 • позиціонування на ринку;

 • цінності та принципи бренду;

 • характеристика сегмента аудиторії;

 • загальна стратегія.

 

2) Графічні - візуальні об'єкти:

 

 • фірмовий знак: його концепція та ідея, кольорова гамма, умови масштабування, стандарти побудови;

 • логотип: опис, кольорова гамма, схеми розташування, умови зміни розміру;

 • фірмовий блок: його концепція, варіанти розміщення, кольори, структура;

 • фірмові кольори: визначення основного та додаткових кольорів;

 • Фірмові шрифти: вибір головного та додаткових шрифтів. 

 

3) Юридичні - захист авторських прав на брендбук та його основні елементи, дотримання комерційної таємниці, нерозголошення персональних даних замовника. 

 

З яких етапів складається розробка брендбуку?

 

 1. Отримання технічного завдання.

 2. Складання бріфу.

 3. Аудит конкурентів та ринку.

 4. Побудова структури брендбуку.

 5. Формулювання концепції.

 6. Розробка елементів брендбуку.

 7. Утвердження кінцевого варіанту.

 8. Проведення верстки та друк. 

 

Скільки коштує розробка брендбуку?

 

Вартість брендбуку залежить від багатьох факторів, найбільш важливими є:

 

 • бажаний зміст;

 • кількість сторінок;

 • кількість варіантів дизайну;

 • кількість використаних елемент та ступінь їх опрацювання;

 • ціль розробки;

 • індивідуальні побажання замовника.

 

Кінцева вартість вираховується після складання технічного завдання. 

 

Вас також може зацікавити:

Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє