UK
Створення сайту для компанії
Створення сайту для компанії - це ключ до ефективного ведення бізнесу, досягнення успіху у ньому та отримання бажаного прибутку. Це обличчя компанії, яке дозволяє вирішувати будь-які задачі та проблеми. Довірити розробку сайту для компанії варто студії Galaxy IT, адже наші спеціалісти мають великий практичний досвід у різних країнах світу, володіють глибокими знаннями у сфері програмування та веб-дизайну, вміють користуватися найсучаснішими програмами.
illustration

Що таке сайт для компанії, та в яких випадках він потрібен?

 

Це веб-ресурс, який представляє компанію, демонструє її товари або послуги, новинки та пропозиції, а також контактні дані. На ньому може міститися портфоліо, інформація про здобутки компанії, відомості про керівника. Це відмінний спосіб презентувати фірму, розповісти про її переваги, плани та концепцію. Сайт для компанії буде корисним для будь-якого бізнесу, незалежно від сфери, адже він є універсальним інструментом для демонстрації бренду в Інтернеті.

 

Які переваги у створенні сайту для компанії?

 

Власний сайт позитивно впливає на розвиток та ведення бізнесу, сприяє його зростанню, завдяки таким факторам:

 

  1. Ефективне залучення цільової аудиторії. Наявність ресурсу допомагає розвивати бізнес у різних країнах. Таким чином, вам вдасться значно розширити клієнтську базу, що збільшить кількість продажів та відповідно - прибуток.

  2. Популяризація компанії та її товарів. Сайт робить компанію видимою в Інтернет-просторі та конкурентоспроможною. Крім того, наявність сайту дозволяє просувати бренд та слугувати своєрідною візитівкою в мережі. Фірмовий стиль, оригінальний дизайн, зручний функціонал - все це підвищує впізнаваність та імідж.

  3. Підвищення лояльності. Клієнти більше довіряють тому бізнесу, який не боїться демонструвати себе в Інтернеті. Крім того, сайт ознайомлює відвідувача з актуальною інформацією, знижками, новинками, що може зацікавити його та простимулювати на придбання. Також за допомогою сайту користувачі можуть легко дізнатися про вас, подивитися графік роботи, локацію, документи, які свідчать про законність діяльності. 

  4. Зручна комунікація з клієнтами. У разі виникнення запитань покупці можуть швидко з вами зв'язатися: зателефонувати по номеру телефону, написати у чат, заповнити спеціальну форму.

  5. Налагодження внутрішньої комунікації. Завдяки сайту працівники можуть спілкуватися між собою, вирішувати робочі моменти та розв'язувати проблеми. 

  6. Демонстрація результатів робіт або відгуків. Якщо ви пропонуєте послуги, то якісне портфоліо з зображеннями, відео, текстом доведе потенційним клієнтам, що у вас є досвід. Якщо ви продаєте товари, то варто розмістити відгуки покупців. 

  7. Автоматизація процесів і зниження витрат. Сайт дає можливість автоматизувати оплату, доставку. Також ресурс можна інтегрувати з іншими додатками, щоб полегшити облік продажів.

 

Таким чином, сайт вирішує такі проблеми бізнесу, як: мала кількість клієнтів та продажів, невисокий прибуток, нездатність обійти конкурентів.

 

Чому ми рекомендуємо замовити сайт у студії Galaxy IT?

 

Ми гарантуємо якісне виконання роботи в обумовлений із замовником строк. Перед початком розробки сайту наші спеціалісти аналізують специфіку бізнесу, визначають цільову аудиторію, враховують ваші уподобання. У результаті ви отримаєте повноцінний ресурс з гарним дизайном та зручним функціоналом.

 

Вас також може зацікавити:

Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє