UK
Разработка CRM системы
Замовити розробку crm - це перший крок до ефективного ведення бізнесу та отримання високого прибутку. Автоматизація процесів допомагає побудувати продуктивний діалог з клієнтами та значно полегшити роботу менеджерів з продажу. Наша компанія Galaxy IT знає, як розробити систему якісно.
illustration

Що таке crm-система? 

 

CRM - Customer Relationship Management (управління відносинами з клієнтами) - це програмне забезпечення для швидкої та результативної взаємодії з потенційними покупцями, підвищення числа продаж та полегшення ведення бізнесу. 

 

Кому потрібна розробка crm систем?

 

Система буде у нагоді компаніям, які зацікавлені у побудові довгострокових відносин з клієнтами та мають у підпорядкуванні відділ продажу. При цьому комунікація відбувається через телефонні дзвінки, смс-повідомлення, зустрічі, які треба завчасно організовувати.

 

Розробка crm під ключ: які переваги? 

 

 1. Полегшене управління продажами. Автоматизація процесів є гарантією отримання покупцями якісного товару в обумовлені строки. Автоматичне створення супровідних документів та контроль за надходженням повідомлень дозволяє запобігти прогалин у роботі. 

 2. Маркетингове управління. Система здатна будувати маркетингову стратегію через автоматичне дослідження ринку, аналіз даних, визначення цільової аудиторії, її болей та потреб. Система дає можливість ознайомитися з діаграмами та графіками, які показують ефективність продажів. 

 3. Зростання кількості нових клієнтів. Під час покупки товару покупець хоче швидкого та якісного обслуговування. Розробка власного crm допомагає налагодити зв'язок, безперешкодно оформити замовлення та задовольнити потреби. 

 4. Збереження лояльності клієнтів. На кожного покупця, який купує товар у компанії, система створює особисту карточку, в якій зазначаються контакти, інформація про клієнта (його вподобання та потреби), попередні листи та дзвінки, документи, історія замовлень. Це дозволяє швидко обслуговувати замовника при подальшій роботі з ним. 

 5. Інтеграція з іншими сервісами. Інструмент інтегрується з телефоном, соціальними мережами, електронною поштою, що підвищує ефективність взаємодії з клієнтами. 

 6. Полегшення роботи менеджерів по продажах, маркетологів та бухгалтерів. Оскільки весь процес автоматизований, відпадає необхідність у ручному вводі даних, що ще й мінімізує помилки. 

 7. Висока конкурентоспроможність. Збільшення лояльності клієнтів, ефективні продажі та грамотна маркетингова стратегія - визначальні фактори на ринку. 

 

Чому варто замовити crm систему в нашій студії Galaxy IT?

 

 1. Висока якість роботи. Наші спеціалісти володіють потрібними знаннями у сфері програмування, використовують сучасне обладнання та потужні програми. 

 2. Дотримання строків. Ми цінуємо репутацію компанії та замовників, тому виконуємо задачі в обумовлені строки.

 3. Працюємо на результат. Основна ціль - задовольнити потреби клієнтів. 

 

Нумо розвивати бізнес разом! 

 

 

Вас також може зацікавити:

Індивідуальний дизайн сайтів
Дизайн інтернет-магазину
Розробка інтернет-магазину з індивідуальним дизайном - це детальне проектування стилістики ресурс...
Детальніше
Дизайн інтернет-магазину
Розробка Landing page
Розробка Landing page без адмін-панелі
Наша студія Galaxy IT впевнена, що замовити лендінг без адмінки – це ефективне рішення для...
Детальніше
Розробка Landing page без адмін-панелі
Створення Корпоративного сайту
Розробка корпоративного сайту на Laravel
Студія Galaxy IT впевнена, що корпоративний сайт замовити на Laravel – це розумний вибір дл...
Детальніше
Розробка корпоративного сайту на Laravel
Створення Корпоративного сайту
Розробка повнофункціонального корпоративного сайту
Пропонуємо замовити корпоративний сайт в Galaxy IT. Довірте розробку повнофункціонального сайту н...
Детальніше
Розробка повнофункціонального корпоративного сайту
Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції

Статистика:

Заголовок: uk1
Опис: uk1
Заголовок: uk2
Опис: uk2
Заголовок: uk3
Опис: uk3
Заголовок: uk4
Опис: uk4

Входе у вартість:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Створення сайтів
Одним із головних напрямків нашої Web-Студії по праву можна вважати саме розробку сайтів різної складності. Наша компанія пропонує кілька видів сайтів для розробки – це:
Переглянути бриф на разработку
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє