UK
Розробка дизайн-концепції
Якщо ви хочете створити сайт, важливо розуміти, що перед розробкою треба визначитися з його концепцією. Це допомагає уявити зовнішній вигляд майбутнього сайту, стиль, спрогнозувати, які емоції та асоціації викликатиме дизайн у клієнтів, вирішити, яку кольорову гаму варто застосовувати, шрифти, іконки та інші візуальні елементи. Наші спеціалісти готові виконати цю послугу якісно та швидко. Ми маємо великий досвід та виключні знання.
illustration

Що таке дизайн-концепція сайту? 

 

Простими словами, це демонстрація майбутнього дизайну сайту. На основі дизайн-концепції можна легко побудувати цілі та план дій по їх досягненню. Концепція допомагає сформулювати задачі для розробки дизайну, які визначають вид та стиль графіки, кольорову палітру, наявність та розміщення інших візуальних об'єктів на сайті.

 

Навіщо потрібна дизайн-концепція сайту?

 

  1. Щоб задовольнити потреби клієнтів. Дизайн-концепція допомагає прогнозувати, яким буде дизайн майбутнього сайту. Після її розробки, концепцію варто погодити з клієнтом та дізнатися про його уподобання. Якщо йому все подобається - можна приступати до створення дизайну, якщо є якісь зауваження - їх можна вчасно усунути, не втративши часу. Спеціалістам набагато простіше створювати дизайн, коли вони знають,  що хоче клієнт. Клієнт також бажає бути обізнаним про кожну стадію розробки сайту.

  2. Щоб оцінити ефективність дизайну для бізнесу. Концепція сприяє якісній оцінці ефективності дизайну для досягнення поставленим цілям. Вона допомагає точно визначити, чи відповідає дизайн потребам та інтересам цільової аудиторії, чи закликає він потенційних клієнтів до дій.

  3. Щоб проаналізувати, наскільки гармонійним є дизайн та фірмовий стиль компанії. Важливо зрозуміти це перед тим, як дизайн вже буде виконаний, аби не втрачати часу. 

 

Як створюється дизайн-концепція?

 

Формування дизайн-концепції складається з декількох етапів:

 

  1. Визначення цілей та постановка задач. Оскільки дизайн має сприятливо впливати на бізнес, підвищувати імідж компанії та покращувати користувацький досвід, спеціалісти вивчають тип діяльності, її специфіку, формують цілі. 

  2. Визначення цільової аудиторії. В процесі цього етапу важливо детально описати для якої аудиторії створюється проект, що подобається потенційним клієнтам, як зацікавлювати їх дизайном.

  3. Складання переліку необхідних дій, які клієнт має здійснити на сайті. Спеціалісти формують алгоритм тих дій, які бажано здійснити відвідувачу ресурсу. На основі цього вони створюють дизайн.

  4. Визначення візуальних елементів, які мають бути на сайті, їх ефект на користувачів Інтернету. 

 

Чому ми рекомендуємо замовити дизайн-концепцію у Galaxy IT?

 

У своїй роботі ми застосовуємо сучасні найефективніші технології та програми для проведення аналітики, наш великий дизайнерський досвід для створення унікальної концепції, яка буде втіленням образу вашого сайту. Також ми пропонуємо вигідну ціну, постійну комунікацію та чітке дотримання дедлайнів. 

 

Вас також може зацікавити:

Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє