UK
Налаштування динамічного ремаркетингу
Якщо ви хочете нагадати клієнтові про те, що він був зацікавлений у товарі або послузі, динамічний ремаркетинг допоможе вам. Такий спосіб залучення клієнтів є ефективним для бізнесу оскільки рекламу бачить та аудиторія, яка раніше проявила інтерес. Налаштування рекомендуємо замовити у нашій компанії, оскільки спеціалісти володіють практичним досвідом та слідують найновішим тенденціям.
illustration

Що таке динамічний ремаркетинг?

 

Це спеціальний вид контекстної реклами, суть якої зводиться до того, аби переконати особу, яка раніше відвідувала сайт, все ж купити товар або скористатися послугою. Простими словами, це нагадування клієнту про компанію за допомогою креативних рекламних банерів. Динамічний маркетинг відрізняється від стандартного тим, що він орієнтований на конкретні товари або послуги, які продивлявся потенційний покупець. 

 

У яких випадках рекомендовано задіяти динамічний ремаркетинг?

 

 1. Якщо ви є власником інтернет-магазину - маркетинговий інструмент допоможе вирішити проблему покинутих кошиків та незавершених оформлень замовлень, аби збільшити кількість продажів та вивести компанію у топ. 

 2. Якщо ви володієте сайтами готелів, туристичних агентств, з продажу або оренди автомобілів - ремаркетинг допоможе показати користувачу різноманітні варіанти, які пов'язані з його пошуком, обрати готель, екскурсію, авто.

 

Однак, варто зазначити, що компанія повинна мати, в першу чергу, сайт, а в другу - каталог товарів або послуг. 

 

Які переваги має динамічний ремаркетинг?

 

 1. Персоналізація - найбільш сильна позитивна сторона рекламного банера. Користувач завжди бачить те, що його цікавить. Крім того, оголошення сповіщає потенційного покупця про знижку на вподобаний раніше товар.

 2. Автоматичний процес створення креативів. Незважаючи на те, що налаштування РРС реклами - це багатоетапний процес, на саме формування рекламних банерів витрачати часу не потрібно. 

 3. Легка оптимізація - рекламна платформа сама визначає, який товар показувати конкретному користувачу.

 

Як налаштувати динамічний ремаркетинг?

 

Налаштування рекламного оголошення відбувається у кілька етапів:

 

 1. Збір даних про аудиторію за допомогою тега динамічного ремаркетингу Google Ads або передачі даних Google Analytics. 

 2. Створення фіда с товарними пропозиціями - набору даних, в якому міститься вся інформація про товари, послуги: назва, зображення, ціна, посилання на сайт.

 3. Завантаження фіда в комерційні дані.

 4. Запуск рекламної кампанії в Google Ads.

 

Чому ми рекомендуємо замовити налаштування динамічного ремаркетингу в студії Galaxy IT?

 

Динамічний ремаркетинг - це високоефективний інструмент, однак у нього є один суттєвий недолік - складне налаштування, яке вимагає наявності спеціальних знань та досвіду, адже:

 

 1. Для налаштування передачі даних в спеціальний фід вимагається допомога програміста, який знає, як зробити це правильно.

 2. Потрібно постійно вести аналітику і на основі отриманих даних вносити зміни у налаштування для підвищення результативності роботи рекламних банерів.

 

З огляду на це, варто замовити налаштування динамічного ремаркетингу за вигідною ціною у Galaxy IT.

Вас також може зацікавити:

Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє