UK
Ілюстрації
Якщо ви хочете, щоб на вашому сайті були вражаючі зображення, які привертають увагу цільової аудиторії, рекомендуємо замовити послугу створення ілюстрацій в компанії Galaxy IT. Наші спеціалісти покращать фірмовий стиль та репутацію бренду завдяки багатому практичному досвіду, оригінальним та креативним ідеям, а також за допомогою сучасних програм та технологій.
illustration

Що таке створення ілюстрацій?

 

Це комплекс робіт, спрямованих на розробку елементу дизайну  - ілюстрації, яка здатна збільшити впізнаваність фірмового стилю, викликати у цільової аудиторії інтерес до бренду та підвищити результативність рекламної кампанії. Якісна ілюстрація є основою успіху бізнесу та ефективним маркетинговим інструментом, тому її розробку варто довірити професіональним графічним дизайнерам веб-студії Galaxy IT.

 

Чому ми рекомендуємо замовити ілюстрації?

 

Якісно розроблені ілюстрації - це один із основних елементів фірмового стилю, який допомагає досягти максимального результату від бізнесу, завдяки таким перевагам як:

 

 • привернення та утримання уваги потенційних клієнтів. Яскрава та оригінальна ілюстрація гарантовано зверне на себе увагу та простимулює нових клієнтів до цільових дій;

 • підвищення довіри до бренду та лояльності покупців. Грамотно розроблена ілюстрація свідчить про серйозність компанії, є додатковим доказом високої якості товарів та послуг;

 • візуальна демонстрація товару або послуги, завдяки якій можна більш точно передати специфіку та переваги конкретної продукції;

 • є ефективним та нестандартним засобом для просування компанії: суть діяльності компанії, її товари та послуги можуть бути повністю відображені за допомогою цікавої ілюстрації;

 • велике різноманіття ідей: завдяки інструментам графічного дизайну ілюстрація може демонструвати найфантастичніші образи;

 • альтернатива фотографій: ілюстрації дозволяють по-новому подати візуальний образ, створити власний неповторний стиль.

 

Які стилі ілюстрацій ми створюємо?

 

Студія розробляє якісні ілюстрації будь-яких форматів та напрямків, серед яких найбільш популярними є:

 

 • векторні ілюстрації, які розробляються за допомогою математичних формул, для поліграфічної рекламної продукції, графіків та сайтів, фотореалістичних зображень;

 • 3D ілюстрації - об'ємні зображення об'єктів, які створюються за допомогою комп'ютерної графіки та дизайну, для рекламування компанії, товарів та послуг.  

 

З яких етапів складається розробка ілюстрацій?

 

 1. Знайомство з бізнесом - вивчення компанії, цілей та задач, детальний аналіз конкурентів та цільової аудиторії, визначення конкурентних переваг.

 2. Складання брифу на основі інформації про компанію.

 3. Формування концепції, розробка кількох варіантів дизайнів у вигляді ескізів ілюстрацій та демонстрація замовнику. 

 4. Створення ілюстрації на базі ескізу.

 5. Затвердження проекту, за необхідності - внесення коригувань.

 

Чому варто замовити дизайн ілюстрацій в студії Galaxy IT?

 

 1. Проведення детального маркетингового аналізу для створення оригінальної ілюстрації.

 2. Персональний підхід до кожного замовлення для уникнення плагіату та створення унікального продукту. 

 3. Високодосвідчена команда професіоналів. Графічний дизайнер, ілюстратор та маркетолог працюють разом для досягнення найкращих результатів.

 4. Дотримання строків реалізації проекту, обумовлених із замовником перед стартом роботи.

 5. Доступна вартість, яка залежить від складності проекту, кількості ілюстрацій, терміновості.

 

Вас також може зацікавити:

Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє