UK
Дизайн NFT маркетплейса
При створенні NFT-маркетплейса - NFT дизайн має вирішальну роль, так як саме від нього буде залежати зовнішній вигляд маркетплейсу та простота користування ним. Наша компанія Galaxy IT займається створенням дизайну для NFT-маркетплейсів. Ми володіємо гарними знаннями, керуємося сучасними тенденціями та втілюємо лише найкращі дизайнерські рішення.
illustration

Що таке маркетплейс NFT, та яку роль у ньому відіграє дизайн?

 

Це спеціальна платформа для випуску, продажу та збереження унікальних токенів, які не мають аналогів. Нею користуються здебільшого люди, які прагнуть випускати, продавати і обмінювати цифрові витвори мистецтва: фотографії, відео, музику,  тексти, ігрових персонажів та інші. Одним із факторів успіху маркетплейса є його правильний UX/UI-дизайн. І це не лише про привабливий зовнішній вигляд сайту, а й про зручний інтерфейс.

 

Від коректності дизайну повністю залежить:

 

 • враження користувача - легкість у візуальному сприйнятті та користуванні;

 • рівень конкурентоспроможності - унікальний маркетплейс виділятиметься на фоні платформ конкурентів;

 • привернення уваги аудиторії - виникнення асоціацій з вашим бізнесом, швидке запам'ятовування.

 

Дизайн для NFT-проекта: етапи розробки

 

Розробка дизайну для платформи - це складний процес, який вимагає креативного підходу. Наші спеціалісти знають, як створити маркетплейс з максимально простим інтерфейсом та гарним зовнішнім обрамленням.

Процес складається з декількох стадій:

 

 1. Аналіз бізнесу. Ми зясовуємо задачі бізнесу, цільову аудиторію, обговорюємо з замовником тематику маркетплейсу.

 2. Дослідження конкурентів - аби створити унікальний дизайн та уникнути допущених помилок.

 3. Проектування архітектури та навігації. Ключовий етап, від правильності якого залежить простота користування платформою. Наша мета - забезпечити максимально легку подорож маркетплейсом, який не буде перевантажений зайвими деталями.

 4. Побудова прототипу - створення макету з усіма блоками та розділами та його затвердження з замовником.

 5. Тестування прототипу - попередня перевірка ефективності.

 6. Розробка дизайну-концепту - презентація замовнику візуальних екранів, що найкраще відбивають тематику маркетплейсу.

 7. Візуальний дизайн - додавання кольорової палітри, шрифтів, анімаційних ефектів, логотипу.

 

Чому ми рекомендуємо обрати нас для розробки дизайну NFT-маркетплейсу?

 

 1. Якість виконання роботи. Ми враховуємо всі нюанси при розробці дизайну маркетплейсу.

 2. Прозорість. Ви завжди будете знати, на якому етапі знаходиться розробка дизайну завдяки регулярній звітності.

 3. Результат. Ми фокусуємо увагу на задачах бізнесу, враховуємо його специфіку.

Вас також може зацікавити:

Індивідуальний дизайн сайтів
Дизайн інтернет-магазину
Розробка інтернет-магазину з індивідуальним дизайном - це детальне проектування стилістики ресурс...
Детальніше
Дизайн інтернет-магазину
UI/UX Дизайн IT проектів
UX/UI дизайн CRM систем
Що таке crm система?   CRM система - Customer Relationship Management...
Детальніше
UX/UI дизайн CRM систем
Створення інтернет-магазину
Створення інтернет-магазину на Laravel
Студія Galaxy IT впевнена, що Laravel – це правильний вибір при розробці інтернет-магазину...
Детальніше
Створення інтернет-магазину на Laravel
Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє