UK
Таргетована реклама в Facebook (Фейсбук)
Таргетована реклама у Фейсбуці - це ефективний інструмент для просування компанії та її продуктів через соціальну мережу. Вона справляє прямий вплив на цільову аудиторію, заохочує до купівлі товару або послуги, і в результаті - збільшує кількість продажів та підвищує прибуток. Замовити налаштування таргетованої реклами рекомендуємо в нашій компанії Galaxy IT, досвідчені спеціалісти якої знають, як правильно це зробити.
illustration

Що таке таргетована реклама в фейсбук?

 

Це оголошення, що транслюється користувачам, які ще не мають наміру придбати товар або скористатися послугою. Ціль таргету в Інстаграм - ознайомити людей з компанією, її пропозиціями, а також викликати бажання до здійснення цільових дій. 

 

Чому ми рекомендуємо замовити таргетовану рекламу Фейсбук?

 

Фейсбук - це популярна соціальна мережа, якою щоденно користуються мільйони людей у всьому світі, що створює великі можливості для просування товарів та послуг. Вона наділена такими перевагами, як:

 

 • різноманіття форматів реклами: зображення, відео, слайд-шоу, банери, галереї і так далі;

 • можливість запустити рекламу на різних площадках: стрічка новин, спеціальна рекламна колонка на сторінці фб, сайти-партнери;

 • велика кількість інструментів для просування;

 • широке охоплення аудиторії;

 • адресність - можливість задати ціль просування;

 • персоналізованність - максимально точні параметри цільової аудиторії;

 • проведення ретаргетингу для заохочення до купівлі користувача, який раніше проявив інтерес до конкретного товару або послуги.

 

Таким чином, Фейсбук є найбільш дієвою платформою для просування, завдяки якій можна створити та зміцнити бренд або імідж. 

 

Які роботи входять у послугу з налаштування таргетованої реклами Фейсбук?

 

Наші професіонали виконують роботу у кілька етапів:

 

 1. Створення рекламного кабінету та отримання доступу до рекламного інструменту Ads Manager, в якому виконується налаштування всіх параметрів.

 2. Визначення цілей реклами:

 • впізнаваність (збільшення популярності, лояльність аудиторії);

 • конверсія (виконання цільових дій: купівля, замовлення);

 • трафік (ріст відвідуваності сайту, переглядів товарів та послуг).

 

Перед тим, як визначати ціль таргетингу ми спілкуємося з клієнтом щодо ключових задач компанії, адже неправильно визначена ціль призводить до провалу рекламної кампанії.

 

 1. Налаштування цільової аудиторії за різноманітними параметрами: стать, вік, сімейний стан, геолокація, національність, мова, освіта, поведінкові моделі. Після такого відбору залишиться виключно цільова аудиторія, яка збільшує шанси на ефективне використання рекламного бюджету та досягнення поставлених результатів. 

 2. Вибір площадок для запуска рекламної кампанії: в Фейсбук, в Інстаграм, в Audience Network, в Messenger.

 3. Розрахунок бюджету: чим вище ціна - тим частіше користувачі будуть бачити оголошення.

 4. Вибір часу показу реклами: вдень або вночі. 

 5. Створення та розміщення оголошень.

 6. Перевірка на помилки.

 

Отож, таргетована реклама фб за умови якісного налаштування дозволяє продуктивно просунути компанію, її бренд та продукти.

Вас також може зацікавити:

Бажаєте бути в курсі наших останніх новин і оновлень?
Підпишіться на нашу Email розсилку і отримуйте актуальні пропозиції
Хочете дізнатись вартість конкретно вашого проекту?
У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу.
img
Ваше повідомлення
img
Нашікейси
Keep
Keep
Keep

Нашою метою було створити зручний сайт, у презентаційному вигляді, і максимально зручно було б надати сумки, рюкзаки та аксесуари.

Використовуючи плоский стиль, виводячи по пару позицій на весь екран була виконана візуалізація, з розміром товару на підлогу екрана, для детального огляду товару, навіть не переходячи в картку товару.

Переглянути
Wireless DMX
Wireless DMX
Wireless DMX

Шведська продуктова компанія, яка розробляє бездротові рішення для проведення концертів та масових заходів та продає франшизи по всьому світу.

Переглянути
YourDiamonds
YourDiamonds
YourDiamonds

Київський ювелірний магазин YourDiamonds

Підприємець з Києва (Україна), який займається професійним постачанням ювелірних виробів.

Можливе виготовлення ювелірних зображень як із будь-якими гравіюваннями, так і з діамантом на вибір кожного.

Переглянути
Переглянути більше проєктів
Відгукиклієнтів
Mike "MORO Controls"
Графический дизайн
Very creative and prompt team. Took my ideas and designed around them. I look forward to working with them again
Shabbir "Blue Velvet Innovations Ltd"
Веб-дизайн
Good designer. They helped bring a very good aesthetic look and feel. They could improve a bit on the UX and error handling screens. Overall, we were satisfied with the work and their design sense was well appreciated
Cheryl R
Разработка сайта
After a slightly bumpy start, Vit and I were able to get the job done. There were no complaints about any of the issues risen and I think we eventually got it pretty close to pixel perfect. I'm already getting him to quote on another job and hopefully this will be the start of a long term relationship. Thank you Vit!
Jonathan K.
Веб-дизайн
It was a difficult brief but Yurii, Vitaliy and the team at Galaxy IT did a fantastic job. Great website design. Would definitely work with again.
Ci En Lee
Разработка сайта
great company to word with, very helpful during the many rounds of edits
Stratos I.
Разработка сайта
The communication with Vitaliy was great! Also, the deliverables were exactly what I asked for. They responded to my comments quite well and quickly. I'm happy with the result!
Александр
Разработка сайта
Создавали в свое время Ноу-Хау в виде книги дополнительной реальности где наводишь камеру телефона на книгу и имеет аудио-видео сказку на телефоне. На то время была только книга со сказкой Колобок, сейчас есть больше вариантов для приобретения книг. Ребята делали верстку лендинга для запуска его в гугл-рекламу чтобы привлечь как можно больше аудитории на страницу и продать как можно больше экземпляров книг. Я делал проект с Виталием, он спросил может ли сделать анимации на сайте "от себя". Я согласился и был очень приятно удивлен, сайт сделали отлично, приятные анимации, выглядит современно. Короче получил все 200%, от ожидаемого результата.
Зв'яжіться з нами
Зробіть перший крок на шляху залучення клієнтів через інтернет.
Час роботи:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Виберіть тему
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє

Продавати через фізичні точки (магазини), стає складніше - доходи поступово знижуються, і власники бізнесів поступово переходять на продажі в інтернеті

1. По-перше, це дуже зручно тим, що у Вас немає локальних обмежень: за допомогою сайту, Ви можете продавати Ваші послуги або товари на кожному кроці і всім, а з огляду на, що інтернетом зараз користуються близько 72% населення (23 млн. Чоловік) - це може бути дуже вигідним.

2. По-друге локальний бізнес зручний тим, що Ви можете відстежувати Ваші продажі і статистику без будь-яких труднощів: все що Вам потрібно зробити - це просто зайти в адмін-панель сайту, або підключену на сайт аналітику, яка все робить за Вас.

Не важливо, власник Ви великого бізнесу, або малого, але наявність сайту в багатьох фірмах сьогодні, є практично особою компанії, тому розробка сайтів на замовлення і просування сайтів в Хмельницькому (як і по всій Україні, Європі або Світу) стають затребуваними послугами.

Ми прекрасно розуміємо, що IT-компаній: великих чи малих, дорогих або дешевих, які надають послуги з розробки, дизайну та просуванню - безмежну кількість як в Хмельницькому, так і по всій Україні. З цього у Вас, як у майбутніх клієнтів нашої компанії, виникає питання: "так чому ж я повинен звернутися саме в Galaxy IT?".

По-перше, на ринку розробки сайтів, ми працюємо більше 5-ти років, два роки з яких, ми також займаємося SEO-просуванням сайтів

Другий показник якості - це наші клієнти

З самого початку нашої роботи, ми поставили собі за мету працювати з іноземними клієнтами. Тому, практично всі 5 років, ми працювали з безліччю іноземних компаній і клієнтами, які залишили нам величезний досвід і позитивні відгуки від кожного.

Усі ми люди…

Не все завжди йде гладко. На жаль, при розробці різної складності, можуть виникати різні неприємні ситуації. Десь непорозуміння з клієнтом, десь допущена помилка, але - все ми люди. Тому всі допущені з нашого боку помилки, ми завжди вчасно виправляємо і ніколи не залишаємо клієнта в поганому думці про нас.

Наша команда

На жаль, в більшості IT компаній, великих чи навіть малих - присутній величезна "текучка персоналу". Пов'язано це в основному з не професійними фахівцями, або з неможливістю платити гідні зарплати, гідним фахівцям.

У нас же, на протязі півтора років вся команда залишається незмінною. За 5 років роботи, ми знайшли професіоналів своєї справи, які працюють, в першу чергу для клієнтів, не покладаючи рук і не шкодуючи досвіду.

Отриманий досвід

Як було сказано вище, в основному ми працюємо з іноземними клієнтами, але при цьому випускаючи можливість поділитися нашим досвідом розробки та просування з регіональними

Тому нашою командою було прийнято рішення, також зайнятися даними послугами і для локальних клієнтів, організації або фірми яких, знаходяться в нашому рідному місті Хмельницький

Деякі з таких, вже побували у нас в компанії і навіть скористалися нашими послугами, ніж та залишаються задоволені

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро з вами зв'яжеться.
Поле порожнє
Невалідний номер
Невалідний Email
Ваше повідомлення
Поле порожнє